המלצות

עפרה יקרה
רצינו להגיד תודה על שתי הצגות מהנות, מלאות חן והומור, תפאורה נפלאה ואוירה נעימה. מחכים להפגש שוב בשנה הבאה.
יעל, גננת, "גן לענין" כפר סבא וילדי הגן

ברוכה את, עפרה
עפרה מגיעה אלינו במסגרת חוג שבועי לגן. הילדים קופצים, זוחלים, קולעים והולכים במסלול.
הכל בכיף, משחק ושירים. הילדים נהנים ומחכים בקוצר רוח לשיעור הבא.
השיעורים מותאמים לעונות השנה ולנושאים הנלמדים בגן. לעפרה המון רעיונות מיוחדים.
גן רחל, רעננה

עפרה יקרה!!
תודה על ערב מיוחד ומהנה שהיה מלווה בהצגה ותפאורה מושקעת. הפעילות החוויתית השאירה על הילדים רושם גם כמה ימים אחרי...הקירבה הבלתי אמצעית שלך לילדים מוסיפה לחוויה.
בת שבע הגננת וילדי "גן שיטה", פדואל

עפרה היקרה
תודה רבה על ההצגה הנפלאה "תיאטרון צלליות" שהיה עבורנו סיכום חוויתי לנושא הנלמד, והעשרה בתחום האור והצל בזה המעמד, ההסבר הקולח, והמחשת הדמויות לסיפור ההיסטורי היה מקיף וברור וכיצד בונים צלליות להמחשה בבית קיבלנו שיעור, היית מקסימה וזורמת, בהפעלת אוירה להתחלה מרוממת.
אונית כהן ודנה חיטמן גן סחלב - ממ"ד/ גן דוכיפת - מ"מ רעננה

הזמנו את עפרה להפעיל מסיבת יום הולדת 7 לרחלי בתנו. היה לנו מדהים, כולם נהנו מאוד, עפרה שחקנית בחסד והסבלנות הבלתי נגמרת שלה הפכה את יום ההולדת הזה למסיבה מהחלומות !!!
ללי ואורי, מושב שפיר

עפרה באה למועדון היישוב שלנו והציגה בפנינו את "חנן הגנן". קרוב ל-100 איש ראו את ההצגה. נחשפנו לעולמו הקסום של חנן הגנן באמצעות האביזרים והבובות המופלאות שעפרה מרכיבה ביצירתיות רבה. הילדים היו מרותקים, וכמובן שהתאהבו בחנן- עפרה המוכשרת כל כך.
תודה לך שבאת אלינו לזרוע במדבר את המטמון של חנן.
מירב ישראלי, מושב כמהין

ילדי צהרונית תל"י, צפו מרותקים בהצגה "סיפורים עם מעוף" ונהנו מהתפאורה הצבעונית, הבובות והאביזרים הנלווים שתרמו להעצמת החוויה. עפרה שחקנית מרתקת, מספרת בשפה קולחת ומצחיקה. עפרה מביאה להצגה רוגע, חיוך, נועם וסבלנות רבה. הילדים וכל צוות המדריכים ישבו מרותקים עם חיוך על הפנים.
אני ממליצה בחום רב. אין ספק שעפרה אוהבת את המקצוע ונהנית לעבוד עם הילדים.
נורית אלקנה, רכזת צהרוניות ופיתוח תכניות, עיריית רעננה


חגגנו לביתנו רוני יום הולדת 6. מאוד רצינו משהו קצת אחר, קיבלנו המלצות חמות על עופרה ואכן לא התאכזבנו. עופרה אירגנה יום הולדת יצירתי , שמח ומיוחד. בתחילה דאגה להפעלה יצירתית שבה הילדים ישבו מרותקים.
בהמשך חגגנו את יום ההולדת על ידי ריקודים ומוזיקה שעופרה אירגנה. ולבסוף - גולת הכותרת היה תאטרון בובות מקסים ובו סופר סיפורו של העץ הנדיב (הבחירה של רוני ).
התפאורה היתה מדהימה ביופיה. התאורה והמוזיקה תרמו גם הם לאוירה מיוחדת מאוד. הילדים נהנו מכל רגע.
לרוני זו היתה חוייה מדהימה וכך גם לילדים שהשתתפו ביום ההולדת. אנחנו ממליצים בחום.
טלי ומאיר


כאמא בוועד הורי הגן, הזמנתי את עפרה להפעיל את הילדים בגן של בני רועי. עפרה הופיעה בהצגות "איה פלוטו" ו-"שלושת הפרפרים". 35 ילדים בני 3 ישבו מרותקים בהצגה. עפרה שיתפה את הילדים בהצגה והם מצדם נענו ונהנו מכל רגע!!
הגננות מספרות כי מעולם לא ראו את הילדים מרותקים כל כך. רועי כבר עזב את הגן, אבל עפרה הוזמנה לגן שוב ושוב. אני ממליצה בכל פה, למי שמחפש שמחה, הנאה והצגה איכותית לילדיו.
דנית דורון, ועד הורים מעון 'אלון', נעמ"ת, רעננה


הזמנו את עפרה להופיע במסיבת יום הולדת לבתי בת ה-4. היא הגיעה עם הבובות המקסימות והחיבור לילדים היה מיידי. לאחר שירי משחק, צפו הילדים בהצגה 'הזחל הרעב'. ההצגה היתה מרתקת, מלאת חן והומור. הילדים נטלו חלק בהצגה וזכו לגעת בבובות בסופה. בהמשך הכינו יצירה בנושא כשברקע מוסיקה מרגיעה ונעימה. אני ממליצה בחום על עפרה, כשרונית, מרגשת ומצחיקה. למי שמחפש הפעלה אינטילגנטית ואיכותית לילדיו.
לאה הרולד, רעננה


עפרה הציגה בגננו 'הגן הסגלגל של סיגל' ברעננה מספר הצגות ביניהן 'איה פלוטו', 'הזחל הרעב' ועוד...עפרה מספרת סיפורים עם שפה גבוהה וגישה נעימה לילדים. הילדים ישבו מרותקים. בסוף תמיד משאירה יצירה ופינוקים (בלוני צורות). הילדים והצוות מאד אוהבים
סיגל, מנהלת גן 'הגן הסגלגל של סיגל', רעננה


עפרה המקסימה מוכרת בגן שלנו כבר שנים רבות ובכל זאת בכל פעם מפתיעה מחדש... עם המון חן, צחוק ושמחת חיים, מצליחה להפנט את כל הקהל (ילדים ומבוגרים כאחד) בהצגות מושקעות ובובות מדהימות. עפרה מתאימה את עצמה לכל הרמות, זורמת עם הילדים, משתפת אותם והכל בשפה ברורה ועשירה, בצורה חוויתית ומעניינת שנותנת רצון לעוד...
ממליצה בחום רב!
מיכל לנדאו, גננת בגן מעוכב התפתחות, רמת גן


ניצן חגגה יום הולדת 6 עם תאטרון הבובות של עפרה. בחרנו בהמלצתה את הסיפור 'דירה להשכיר'. כל ילדה בחרה דמות מהסיפור והכינה בובה בעצמה (טוב, נו, עם קצת עזרה...) מהחומרים שעפרה הביאה. היא הסבירה בסבלנות איך לעבוד עם החומרים והקדישה לכל אחת תשומת לב אישית. הבנות נהנו מאד. לאחר מכן התחילה ההצגה. התפאורה היתה משגעת וכל בת הוזמנה בתורה להשתלב בסיפור לפי הדמות שיצרה. ניצן שלנו, כלת השמחה, קיבלה תפקיד ראשי, חילקה תפקידים, עזרה לביים את כל העסק והיתה מאושרת. הבנות היו מרותקות וכך גם ההורים שהגיעו לאסוף את הבנות בסוף המסיבה.
בקיצור- נהנינו מכל רגע! מומלץ בחום!
דודי ונעה, ההורים של ניצן, מודיעין


חיפשתי משהו מיוחד ליום ההולדת של רוויטל שנולדה סמוך לט"ו בשבט. פניתי לעפרה ובחרנו את הסיפור 'העץ הנדיב'. עפרה הביאה איתה את התפאורה המושקעת והיפה. ההצגה היתה מקסימה. עפרה עדינה ונעימה. בכישרון רב הצליחה לרתק את הילדים ולעניין אותם בסיפור. אחרי הפסקת האוכל הכינו הילדים בהשראת הסיפור בובה מחומרים ממוחזרים. כל אחד לקח איתו יצירה למזכרת. לסיום קיבלו הילדים בלוני צורות. תודה לעפרה! היה מדהים
רונית, אמא של רוויטל, גבעת שמואל


עפרה פרלמן עבדה עימי במחנות הקיץ של המרכז הישראלי למצויינות בחינוך, בתיכון למדעים ואמנויות בירושלים. עבדנו יחד במשך 10 שנים רצופות. במסגרת זו העבירה עפרה סדנה להכנת בובות ספוג. סדנה זו היתה מוצלחת מאד גם בגלל מקצועיותה של עפרה בתחום האמנות וגם בזכות הקשר הטוב שיצרה עם הילדים.
עופר זגורי, מנהל מחנות קיץ, המרכז הישראלי למצוינות בחינוך


שמי גילה, וכבר מספר שנים אנו נהנים מההצגות של עפרה ומחוג קבוע. יש בפי רק מילים חמות על ההצגות האיכותיות, האביזרים המושקעים (שאגב, היא יוצרת הכל בעצמה) ובכלל כל האינטראקציה שלה המדהימה עם הילדים. הילדים מחכים מדי שבוע לחוג של עפרה ומספרים חוויות בבית, למרות גילם הצעיר. מקסים בעיני כיצד היא מצליחה דרך ההצגות לרתק את הילדים ולהפעיל אותם בעזרת כל החושים.
ממליצה בפה מלא!
גילה גווילי, מנהלת גן גילה, כפר סבא 0523221175


לעפרה היקרה, כשלגן את מגיעה, בכל פעם דרמה מתחילה, והילדים קוראים בצהלה, עפרה עפרה באה. במקומות הם ישובים, עם חיוך על הפנים. כה יפה וכה נעים, הבובות והצלילים.
וכשחולפת השעה, ורבה הצהלה, מחכים בציפייה למפגש בשבוע הבא.
אורה טוויק, גן אורה רח' ההסתדרות, רעננה
Atar2b עיצוב ובניית אתרים